همه ما می‌توانیم بخشی از کمکی بزرگ باشیم

یکی از مسئولیت‌های اجتماعی آژانس دیجیتال مارکتینگ ای‌نتورک، کمک‌رسانی به خیریه‌هایی است که در سطح کشور ایران به فعالیت می‌پردازند. در ادامه لیستی از این خیریه‌ها آورده‌ایم تا شما هم بتوانید با برقراری ارتباط و کمک‌رسانی، بخشی از کمکی بزرگ به این خیریه‌ها و البته نیازمندان باشید.

logo

برنامه جهانی غذا

برنامه جهانی غذا بزرگ ترين آژانس بشر دوستانه دنيا است که در سرتاسر جهان با گرسنگي مبارزه مي کند.

some alt
some alt
some alt

به طور میانگین، برنامه جهانی غذا قصد دارد به بیش از 90 میلیون نفر در بیش از 70 کشور امداد غذایی نماید. تعداد کارمندان برنامه جهانی غذا حدود 12،000 نفر می باشد که بيشتر آنها در نواحی دور افتاده مشغول بکار می باشند و مستقيما به گرسنگان نيازمند خدمت می نمايند.

logo

موسسه خیریه بهنام دهش پور

نام موسسه برگرفته از اسم جوانی است که پایه های این موسسه در راستای تلاش های بی وقفه او در آخرین سال زندگی اش شکل گرفت. بهنام دهش پور جوانی بود که در سال1371 و در هفدهمین سال زندگی خود به سرطان کبد مبتلا شد.

some alt
some alt
some alt

ماموریت سازمانی این موسسه جلب و جذب همیاری نیکوکاران در جهت ارائه خدمات درمانی، مددکاری، روانشناسی و فرهنگی در سطح بین المللی به بیماران مبتلا به سرطان و خانواده های آنان است.

logo

موسسه خیریه محک

محک سازمانی است که از انگیزه والای خدمت به همنوع سرچشمه گرفته و توجه خود را معطوف بیماری سرطان کودکان در سطح ملی و بین المللی و در حوزه‌های امور خیریه، درمان و تحقیقات نموده است.

some alt
some alt
some alt

حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده آنان در بخش خیریه، درمان کودکان مبتلا به سرطان در ایران و در چهارچوب منشور حقوق بیمار و بر اساس جدید ترین و کارآمدترین روش‌ها و آخرین دست آوردهای علم پزشکی در بخش درمان و انجام تحقیقات علمی در زمینه بیماری سرطان برای کشف علل بروز بیماری، روش‌های تشخیص، پیشگیری و روش‌های نوین درمان، ماموریت این سازمان است.

logo

بنیاد کودک

بنیادکودک از سال 1373 در ایران و آمریکا فعالیت خود را آغاز کرده‌‌است. این مؤسسه در ایران با نام "مؤسسه خیریه رفاه‌ کودک" و در آمریکا با نام "Child Foundation" به ثبت رسیده‌است.

some alt
some alt

این مؤسسه، یک مؤسسه خیریه مردم‌نهاد، غیردولتی، غیرسیاسی، غیرانتفاعی، فرامذهبی و فرامرزی است که رویکردی کاملاً انسان‌دوستانه دارد. هدف این مؤسسه دستیابی به این آرمان است که "هیچ دانش‌آموز با استعدادی به دلیل مشکلات اقتصادی از تحصیل و تلاش باز نماند."

logo

موسسه خیریه نیکوکاران شریف

بنیاد خیریه نیکوکاران شریف مؤسسه‌ای غیر دولتی، غیر سیاسی، خود‌جوش و مردم‌نهاد است که در سال 1392 پس از طی مراحل قانونی ثبت شرکت‌ها (به شماره 33505) و اخذ مجوز رسمی از نیروی انتظامی (به شماره 1302/25607) فعالیت خود را در راستای محرومیت‌زدایی از اقشار بی‌بضاعت و ایتام آغاز نمود.

sharif ngo
sharif ngo
sharif ngo

در این بنیاد جمعی از نیکوکاران، متخصصان و قشر تحصیل‌کرده که افرادی با ایمان، متعهد و دلسوز هستند با پیوستن به زنجیره مهر و عاطفه تلاش می‌کنند تا با بهره‌گیری از رهنمودها، تجربیات و اهداف ارزشمند دکتر محمدی‌نیک در زمینه‌های مختلف، برای به وجود آمدن "جامعه‌بد‌ون فقر" راهکارهای مفید و خلاقانه‌ای را به‌کار‌گیرند.

logo

بنیاد دانش

نیاد دانش با مجوز رسمی از وزارت کشور و بهره گیری از ظرفیت مشارکتهای مردمی و از طریق ساز و کارها و روشهای نوین با مداخله موثر در امور آموزشی و تربیتی، زمینه های مناسب برای رشد و توسعه فردی، خانوادگی و اجتماعی دانش آموزان محروم از نعمت پدر، با استعداد و نیازمند را فراهم مینماید.

some alt
some alt

به گونه ای که به مدارج عالی علمی دست بیابند و یا موفق به کسب مهارت در سطح حرفه ای گردند تا قادر به خوداتکایی در زندگی اجتماعی باشند. این بنیاد با همت جمع کثیری از خیرین و نیکوکاران و با هدف کمک و همیاری و تحصیل دانش آموزان با استعداد٬ بی بضاعت و محروم از نعمت پدر تاسیس گردید.