پیشنهاد ما برای انواع کسب‌وکارها

آژانس‌های رزرو هتل و سایت‌های فروش بلیط

وبسایت‌های رزرو هتل و فروش بلیط

تعطیلات نوروزی فرصت خوبی برای گردشگری و مسافرت به مکان‌های ناشناخته ایران و جهان به شمار می‌ورد که در نتیجه نیاز به تهیه بلیط و همینطور رزرو هتل و مکان‌های اقامتی نیز به وجود می‌آید. بنابراین آژانس‌های فعال در حوزه رزرو هتل و سایت‌های فروش بلیط می‌توانند با استفاده از بسته‌های تبلیغاتی ای‌نتورک، فروش بیشتری را برای خود رقم بزنند.

مشاهده بسته‌های پیشنهادی
فروشگاه‌های آنلاین

فروشگاه‌های آنلاین

به وضوح روشن است که خرید بسیاری از محصولات در ایام منتهی به عید نوروز افزایش پیدا می‌کند؛ برای نمونه خرید پوشاک، خوراک و تنقلات، وسایل شخصی و وسایل الکترونیکی مانند موبایل و لپ‌تاپ از جمله آنها هستند. به همین دلیل فروشگاه‌های اینترنتی فرصتی خوبی دارند تا خود را در معرض دید مخاطبان قرار دهند و فروش بیشتری را تجربه کنند.

مشاهده بسته‌های پیشنهادی
شرکت‌های دکوراسیون و خدماتی

شرکت‌های دکوراسیون و خدماتی

خدمات بسیاری وجود دارند که در شب عید برای هر خانواده‌ی اساسی و با اهمیت به حساب می‌آیند. از خدمات نظافتی گرفته تا خدماتی چون تغییر دکوراسیون و بازسازی منازل، همیشه در شب عید مورد توجه خیلی از خانواده‌ها قرار می‌گیرند. بنابراین اگر کسب‌وکار شما در این حیطه است و لوازم منزل و دکوراسیون یا خدمات نظافتی را ارایه می‌دهید، اکنون بهترین موقع برای معرفی و ایجاد ارتباط با مشتریان‌تان است.

مشاهده بسته‌های پیشنهادی
دیگر کسب‌و‌کارها

دیگر کسب‌و‌کارها

تب‌وتاب شب عید بر درآمد پایان سال تمام کسب‌وکارهای فعال در ایران تاثیر مثبت حائز اهمیتی می‌گذارد و به همین علت است که دو ماه آخر سال نیز به یکی از بهترین موقعیت‌های بازاریابی و فروش تبدیل شده است که به شدت مورد توجه همه‌ی کسب‌وکارها قرار می‌گیرد. از این رو، پیشنهاد می‌کنیم از این فرصت طلایی برای عرضه‌ی محصول و خدمات خود در جهت افزایش درآمد استفاده کنید.

مشاهده بسته‌های پیشنهادی