جشنواره تابستانه ای‌نتورک تمام شد

۳۰٪ تخفیف برای خدمات جدید

با جشنواره تابستانه ای‌نتورک به کسب‌و‌کارتان گرما ببخشید و با خدمات جدید تبلیغاتی اوج بگیرید. ای‌نتورک برای شروع قدرتمند کسب‌وکارها در فصل تابستان سرویس‌های زیر را با ۳۰ درصد تخفیف به شما پیشنهاد می‌دهد:

how

کمپین تبلیغات CPM

تبلیغات CPM یک روش پرداخت است که در ازای ۱۰۰۰ بار نمایش بنر در شبکه تبلیغات هزینه‌ ثابتی پرداخت می شود. در روش CPM توجه بیشتر روی برندینگ، معرفی محصولات و یا القای پیام خاص برای مخاطبان است.بنابراین تبلیغات CPM برای کسب و کارهای که به دنبال ایجاد برندینگ و معرفی محصول و خدمات خود در کوتاه‌ترین زمان و به صورت گسترده هستند بسیار مفید خواهد بود.

ساخت کمپین یا اطلاعات بیشتر
how

کمپین موبایلی در صفحات وب

در این نوع کمپین، بنرهای تبلیغاتی فقط بر روی مرورگرهای موبایل و تبلت نمایش داده می‌شود. در واقع بنرهای موجود در سایت صرفا در هنگام ورود کاربران از طریق دستگاه‌های موبایل و تبلت به آنها نمایش داده می‌شود. اگر محصولات و خدمات شما برای دارندگان این دستگاه‌ها مناسب است و یا می‌خواهید اپلیکیشن کسب‌و‌کار خود را معرفی کنید کمپین موبایل وب یکی از بهترین گزینه‌ها است.

ساخت کمپین
how

کمپین هدف گیری مجدد محصولات

هدف‌گیری مجدد محصولات این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید محصولاتی را که افراد در فروشگاه آنلاین شما مشاهده کرده‌اند مجدد به طور خودکار در سراسر محیط اینترنت به آنها نمایش دهید. اگر کاربران از فروشگاه اینترنتی شما بازدید داشتند و بدون خرید از آن خارج شدند، هنوز شانس تبدیل شدن آنها به مشتری وجود دارد و کمپین هدف گیری مجدد محصولات این امکان را برای شما فراهم می‌کند.

ساخت کمپین یا اطلاعات بیشتر

مدت زمان جشنواره تابستانه تا پایان ۴ تیرماه ۱۳۹۶ است. توجه داشته باشید برای بهره‌مندی از تخفیف جشنواره تابستانه ای‌نتورک حتما باید کمپین خود را ایجاد کرده باشید و در مرحله بعد با ما تماس بگیرید تا شارژ تخفیف اعمال شود.

همین حالا سرویس‌های جدید ای‌نتورک را امتحان کنید

شروع تبلیغات »